İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Amerikan siding dış cephe kaplama ve mantolama sistemleri

Fotoğraflar yükleniyor

İlan No 2399
İlan Tarihi 4 Ocak 2020
Firma Adı İzmir siding
AÇIKLAMA

American Siding Armor Color teknolojisi, termal difüzyon ajanları ile Güneşten gelen ışınlarının neden olabileceği deformasyonlara karşı siding panellerini korur.


%55'e VaranTasarruf


American Siding Mantolama Sistemi, mükemmel yalıtım özelliği sayesinde uygulama yapılan yapılarda %55’e varan tasarruf sağlar.


Garanti Altındasınız

Amerikan Siding sistemi 50 yıl kapsamlı garanti ile yapı ömrü boyunca konfor sunar. Üretici firma teknik ekibi tarafından periyodik olarak uygulama kontrolü sağlanır.


Alev Almayan İnorganik   

Yapı panelinin formülündeki inorganik yapı sayesinde alev almaz ve kendisini söndürür.


Korozyon ve Neme Karşı Koruma kullanılan buhar dengeleyici ve sistem alt yapısında kullanılan taş yünü levhaları ile hem ısı, hem de yangın yalıtımı sağlar. Buhar dengeleyici sayesinde dış cepheden bina yüzeyine herhangi bir nem geçişine engel olarak, hava alan yapıyı korur ve sistem içerisinde durağan ve kuru hava ortamı sağlar. American Siding Mantolama Sistemi bu sayede dış duvarların ömrünü uzatarak, taşıyıcı kolon ve kirişlerin hasara uğramasını engeller, korozyona karşı korur. İç duvarlarda küf ve bakteri oluşumunun önüne geçer.


Alternatiflerine Göre Çok Daha Hafif


Bina cephesine m²’ye alternatif (geleneksel) cephe uygulamalarına göre çok daha az bir yük bindirerek ana yapının gereksiz yük altında yaşlanmasını önler.


90 km/h Hıza Kadar Dayanıklı


American Siding sistem elemanları sayesinde bina köşelerinde ekstra mukavemet sağlar ve 90 km/h 'e kadar olan rüzgara karşı direnir.


Pratik ve Hızlı Montaj


American Siding panelleri üzerinde bulunan özel kilitleme sistemi sayesinde hızlı ve sağlam montaj imkanı sunar.


Uzun Ömürlü Estetik Yalıtım


American Siding   ısı farklılıkları, yeryüzü hareketleri, mevsimsel koşullar gibi en zor şartlar altında bile çalışabilme özelliği sayesinde yapısı bozulmadan, solmayan renkleri ile yapılarınızı yıllarca korur.

Boya-Bakım Masrafı Yok

124 kez görüntülendi.

Atilla Balaban

Üyelik tarihi: 19 Nisan 2019

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
Cep0507 351 09 77
İş0507 351 09 77
Ev0507 351 09 77
WhatsApp0507 351 09 77
İlan sahibi: Atilla Balaban
Ara WhatsApp SMS

Güvenlik İpuçları

Satıcıyla yüz yüze görüşmeden kesinlikle para göndermeyin.

Aracı görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.

Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferlerini gerçekleştirmeyin.

Para ödemesi ile ürün teslimini (araç devir işlemini) aynı anda yapın

Telif Hakkı © 2019 egealsat.com & egealsat.com.tr ye aittir