Doping Nedir?

EGEALSAT.com.tr nin sağladığı dopingler ile ilanlarınızı ön plana çıkararak benzer ilanlardan sıyrılmasını sağlar. Dopingler sayesinde ilanlarınız daha geniş kitlelere ulaşır ve daha fazla kişi tarafından görüntülenir. Ürün veya hizmetleriniz dopingler sayesinde böylece kolaylıkla satılır ya da kiralanır. 

Yayınladığınız ilanlar, yayınlanan tarihten sonra zamanla arka sıralara geriler. Bunun nedeni yeni yayınlanan ilanlar olmaktadır. Dopingler sayesinde arka sıralara gerileyen ilanlarınız üst sıralara çıkar ve daha fazla kişi tarafından görüntülenir. 

İlanlarınızın eskidiğini düşündüğünüz zaman ya da daha önce arşivlediğiniz yani satmaktan ya da kiralamaktan vazgeçtiğiniz ürünlerin tekrar yayınlanmasını istiyorsanız doping kullanmanız gerekir. Dopingler sayesinde ilanlarınızı güncel tutabilir, tekrar yayınlayabilirsiniz. İlanlarınızı güncel tutmak daha önce ilanınızı favorilerine ekleyen kullanıcıların kaybedilmemesini sağlar. İlanlar için güncelleme yapmanızı sağlayan dopingler her 24 saatte bir defa alınır. 

Dopingler, ilanlarınızın fotoğraflarla yayınlanmasına imkan tanır. Fotoğraf yer alan ilanınız diğer fotoğrafsız ilanlardan ayrılarak ön plana çıkar. Küçük fotoğraf alma imkanı sağlayan dopingler, hem ilanınızın ön plana çıkmasını sağlar hem de daha fazla kullanıcının görmesini sağlar. Ayrıca küçük fotoğraflar ilanının yayın süresi boyunca devam edecektir. 

Dopingler, ilanınızın ana sayfada yer alması için imkan oluşturur. Farklı doping seçenekleri ile ilanınızın ihtiyacı olan dopingi satın alabilirsiniz. Böylelikle ilanınızı ön plana çıkarabilir ve daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz. 

Anasayfa Vitrini 

Kullanım Önerileri:

Her gün www.egealsat.com.tr yi ziyaret edecek kişilere ulaşmak, satmak/kiralamak istediğiniz ilanınızın veya ürününüzün görüntülenmesini, bilinirliğini arttırmak için kullanabilirsiniz.

Renkli ve Kalın Yazı 

Kullanım Önerileri:

İlanınız arama sonuç listelerinin her sayfasında yer alan onlarca ilan arasından kalınlaştırılmış ilan başlığı ve renkli çerçevesiyle farklılaşsın ve benzer ilanlara göre daha çok görüntülensin istiyorsanız kullanabilirsiniz. Üstelik bu Doping ilan özelliği olarak ilanınızın yayında kaldığı süre boyunca devam eder.

Kategori Vitrini

Kullanım Önerileri:

İlanınızı veya ürününüzü kendi kategorisinin vitrin bölümünde sergilemek için kullanabilirsiniz. Mesela, Kategori Vitrini aldığınız ev ilanınız Emlak Kategori Vitrini ile birlikte Konut Kategori Vitrini’nde de görüntülenir.

Acil Acil Vitrin İlanları

Kullanım Önerileri:

İlan veya ürününüzü hiç vakit kaybetmeden satmak veya kiralamak istiyorsanız kullanabilirsiniz. İlanınız ana sayfa sol menüde yer alan özel kategorilerden "Acil Acil" içinde yer alır.

Güncelim

Kullanım Önerileri:

İlan tarihi güncellenir.

Ödemelerinizi Kredi Kartı ile Güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Fatura bilgilerinizin doğruluğunu lütfen kontrol ediniz.