Hakkımızda

2019 yılında kurulduk. EGE Bölgesinin Ücretsiz Seri ilan sitesidir.

Egealsat.com  “TÜRK PATENT MARKA KURUMU”  tarafından tescil edilmiş bir markadır.

Egealsat.com.tr  Orta Doğu Teknik Üniversitesi tarafından tahsis edilmiştir.

“TÜRK PATENT MARKA KURUMU”  Marka Tecil Sınıfı;

Reklamcılık, pazarlama ve halkla ilişkiler ile ilgili hizmetler, ticari ve reklam amaçlı sergi ve fuarların organizasyonu hizmetleri, reklam amaçlı tasarım hizmetleri; alıcı ve satıcılar için online pazaryeri (internet sitesi) sağlama hizmetleri.

Gelir İdaresi Başkanlığı Faaliyet Kodu;

 “ 479114-RADYO, TV, POSTA YOLUYLA VEYA İNTERNET ÜZERİNDEN YAPILAN PERAKENDE E - TİCARET “   EGEALSAT Perakende E-Ticaret  Faaliyet Kodu ve Adı ile Bireysel ve Kurumsal üyelerin seri ilanların olduğu ve işbirliği içerisinde  yasal mevzuata uygun olarak faaliyet göstermektedir.

Çalışma ilkelerimiz gereği, yoğun ve sürümü yüksek bir rutin değil, müşteriye doğru seri ilanı sunmak, doğru fiyat ve yüksek memnuniyet üzerine odaklanmaktayız.

Web sitemizi ziyaret edenlerin ihtiyaçları ve olası en uygun alternatifi sunmak için çabalıyoruz.

Hayallerinizdeki, tam da aklınızdaki seri ilanları size sunabilmek için alt yapımızı her zaman güncel tutuyoruz.

MİSYONUMUZ

 • Müşterilerimize olası en doğru seri ilan seçeneklerini sunarak, sadece satış veya kiralama aşamasında değil egealsat.com.tr de geçirilen zamanın memnuniyet içerisinde geçmesini sağlamak.  
 • İhtiyaçların doğru analizi ve doğru ekspertiz ile müşterilerimizi sektörün en yüksek hizmet kalitesi standartlarıyla buluşturmak.  
 • Müşterilerimize hızlı, tutarlı ve güvenilir hizmet vermek.  
 • Sektörün yeniliklerini yakından takip etmek ve tüm gelişmelerden müşterilerimizin faydalanmasını sağlamak.  
 • EGE Bölgesinin en büyük seri ilan  veritabanlarından birisini oluşturmak.  
 • Arzın çok yoğun olduğu sektörümüzde fark yaratarak marka haline gelmek.  
 • Reklamlara, tabelalara,  duyurulara ihtiyaç duymadan, tüm müşterilerimizi olumlu referanslarımız ile kazanmak.

VİZYONUMUZ

 • Tüm sektörlerin dinamiğinin yaratıcılık ve yaklaşım farkı olduğu inancındayız. Sektörlerin gelişimini sağlayan öncüleri diğerlerinden farklı yapan unsurun, yenilikçilik, vizyon farkı ve müşteri odaklılık olduğuna inanıyoruz. Bizlere göre her firma küçük veya büyük sektörüne birşeyler katmalıdır.
 • Her firma sektörün kemikleşmiş sorunlarının çözümü için kendi ekseninde de olsa bir çaba içerisine girmelidir. Bu çabaların, sektörel tecrübelerin ve birikimlerin sonucunda daha kaliteli bir arz sunulabilecektir. Sunulan hizmetin kalitesinin yükselmesi, sektörümüzün niteliğine ve kazançlılığına olumlu etki edecektir.
 • Bizlere göre, fazlasını almak için çok daha fazlasını vermek gereklidir. Daha fazlasını ancak daha iyisini sunabildiğinizde hakedersiniz. Bu felsefeyle altyapımızı ve hizmetlerimizi her geçen gün geliştirmekte ve sektörün yenilikçi yüzü olmaya çalışmaktayız.
 • Seri ilan sektörünün genel niteliğinin gelişimi için, şirketimiz gibi diğer tüm sektör temsilcilerinin de çabası ve sinerjisi gereklidir. Ancak mükemmelliyetçiliğe inanan firmamız tek başına dahi olsa bu yenilikçi vizyonundan kopmayacaktır.

İletişim Bilgilerimiz

 

Telif Hakkı © 2019 egealsat.com & egealsat.com.tr