KURU BUZ TEMİZLİK MAKİNESİ

Fotoğraflar yükleniyor

1
İlan No 4023
İlan Tarihi 15 Mayıs 2021
Durum Sıfır
Kimden Sahibinden
Satış Şekli Her İkiside
Üretim Yeri Yerli
Tür Diğer Ürün
AÇIKLAMA

Kuru Buz Temizlik Makinesi

Neden Kuru Buz Temizliği?

Kuru buz temizlik  işlemi;  makineleri ve yüzeyleri temizlemek için en güvenli ve etkili bir yöntemdir. Üretim kapasitesini ve kalitesini en üst seviyeye çıkarmak için verimli, uygun maliyetli ve çevreye duyarlı bir yoldur. Kuru buz temizleme üretim kalıntılarını, ayırma maddelerini ve kirleticileri yönetmek için kullanılır; boyaları yağları ve biyofilmleri sıyırmada başarılıdır.

Yüksek performans ve kolay kullanım gerektiren dökümhaneler, lastik üreticileri, gıda endüstrisi, plastik, kauçuk, otomotiv endüstrisi  ve baskı endüstrisi gibi birçok farklı endüstriyel temizlik uygulamasında başarıyla kullanılmıştır.

Kuru buz püskürtme işlemi aşındırıcı değildir, yanmaz ve iletken değildir ve bu nedenle aktif elektrikli veya mekanik parçalara zarar vermeden veya yangın tehlikesi oluşturmadan kullanılabilir.

Peletler basınçlı hava ile hızlandırılır ve temizlenecek nesneye püskürtülür. Bu, kaplamayı gevşetir ve kuru bir yüzey bırakır. Bu sayede  hassas, hızlı ve tutarlı bir yüzey temizliği sağlar. Maksimum performans ve zaman tasarrufu için çok  idealdir.  

102 kez görüntülendi.

MUGLAKURUBUZ

Üyelik tarihi: 8 Mayıs 2021

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
Cep552 658 40 30
WhatsApp552 658 40 30
İlan sahibi: MUGLAKURUBUZ
Ara WhatsApp SMS

Güvenlik İpuçları

Satıcıyla yüz yüze görüşmeden kesinlikle para göndermeyin.

Aracı görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.

Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferlerini gerçekleştirmeyin.

Para ödemesi ile ürün teslimini (araç devir işlemini) aynı anda yapın

Telif Hakkı © 2019 egealsat.com & egealsat.com.tr ye aittir