Mağaza Açma Şartları

Online Mağaza Açabilirsiniz. 

Emlak , Vasıta, Hayvanlar Alemi, Yedek Parça Akesesur & Tuning, İkinci El Alışveriş, Cep Telefonu, Bilgisayar kategorilerinde kurumsal üye olan her kişi online olarak mağaza açabilirler .

Egealsat.com.tr sistemimize üyelikler kurumsal ve kişisel olarak sınıflandırılmıştır. Bunun sebebi faturalama prosedürünün farklı olmasıdır.

Vatandaşlık numarası uygulaması 1 Ocak 2007 tarihinden itibaren geçerlilik kazandıktan sonra, kişiler ve şahıs firmaları için bu numara aynı zamanda vergi numarası olarak da kullanılmaya başlamıştır. Kurumlar için ise bu şekilde bir numara olmadığı için Vergi Dairesi ve Vergi Numarası,faturalama ve bu faturanın devlete beyan edilmesi için halen gerekli mecburi bilgilerdir. 

Kurumsal üyelikler aynı zamanda bir ticari ünvanın da olmasını gerektirmektedir. Kişisel üyelikler de ise bu şekilde bir zorunluluk yoktur. Şahıs firması olarak faaliyet gösteriyor iseniz vergi dairesi bilginiz sağlamanız ve vergi numarası kısmına vatandaşlık numaranızı yazmanız gerekmektedir. Kişisel üyeliklerde ise vatandaşlık numarası ve var ise vergi dairesi bilgisini yazmanız gerekmektedir.

Sizleri aramızda görmek isteriz.Hemen TIKLA Üye Ol