Yasal Uyarı

Egealsat.com.tr “ 479114-RADYO, TV, POSTA YOLUYLA VEYA İNTERNET ÜZERİNDEN YAPILAN PERAKENDE E - TİCARET “   EGEALSAT Perakende E-Ticaret  Faaliyet Kodu ve Adı ile Bireysel ve Kurumsal üyelerin seri ilanların olduğu ve işbirliği içerisinde Üyelik Sözleşmesi ne istinaden yasal mevzuata uygun olarak faaliyet göstermektedir.

Egealsat.com.tr başka Satılık, Kiralık, İkinci El, Otomobil, Emlak, Alışveriş Ürünleri sektöründe faaliyet gösteren firma ve/veya web sitesi işletmesi ile birlikte veya işbirliği içerisinde hareket etmemektedir.

 

EGEALSAT Perakende E-Ticaret  Faaliyet Kodu ve Adı ile faaliyetlerini münhasıran Egealsat.com.tr üzerinden gerçekleştirmektedir.

Kurumsal üyelerimize yönelik olarak başka bir firma veya web sitesi üzerinden gelmiş/gelmekte olan ve Egealsat.com.tr ile işbirliği içerisinde olduğunu iddia eden kişi ve/veya kurumların ücretsiz veya ücretli hizmet taleplerine itibar edilmemesini, bu kişi veya kurumların tamamen yetkisiz olduğunu ve yaptıkları işlemin hukuka açıkca aykırı olduğunu, Egealsat.com.tr nin bu sebeple kurumsal ve bireysel müşterileri nezdinde doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamayacağını bildiririz.

Şu kadar ki, Egealsat.com.tr kullanılarak ve/veya aracı kılınarak Bireysel / Kurumsal üyelere yönelik yukarıda belirlenen kapsamda faaliyetlerde bulunanlar, ürün ve faaliyetlerini konu alan tanıtım ve reklam mailleri gönderenler hakkında yasal işlem başlatılacak olup, EGEALSAT Perakende E-Ticaret  Faaliyet Kodu ve Adı nezdinde doğabilecek maddi ve manevi her türlü zararı tazmin hakkı saklıdır.

Egealsat.com.tr kapsamında yer alan tüm hizmet ve faaliyetlerle ilgili olarak kurumsal ve bireysel müşterilerimizin tek muhatabı doğrudan ve münhasıran EGEALSAT Perakende E-Ticaret  tir.

Telif Hakkı © 2019 egealsat.com & egealsat.com.tr